Live Sports agenda

  • Vandaag

    • 16:00
      Euro Qualification

      Kazakhstan - Scotland

    • 18:00
      Euro Qualification

      Cyprus - San Marino

    • 20:45
      Euro Qualification

      Netherlands - Belarus

    • 20:45
      Euro Qualification

      Austria - Poland

    • 20:45
      Euro Qualification

      Belgium - Russia

    • 20:45
      Euro Qualification

      Northern Ireland - Estonia

  • Morgen

    • 18:00
      Euro Qualification

      Bulgaria - Montenegro

    • 20:45
      Euro Qualification

      Portugal - Ukraine

    • 20:45
      Euro Qualification

      England - Czech Republic

    • 20:45
      Euro Qualification

      Moldova - France

  • 23-03-2019

    • 15:00
      Euro Qualification

      Georgia - Switzerland

    • 18:00
      Euro Qualification

      Sweden - Romania

    • 18:00
      Euro Qualification

      Gibraltar - Republic of Ireland

    • 20:45
      Euro Qualification

      Spain - Norway

    • 20:45
      Euro Qualification

      Italy - Finland

  • 24-03-2019

    • 15:00
      Euro Qualification

      Kazakhstan - Russia

    • 18:00
      Euro Qualification

      Israel - Austria

    • 18:00
      Euro Qualification

      Hungary - Croatia

    • 20:45
      Euro Qualification

      Cyprus - Belgium

    • 20:45
      Euro Qualification

      Netherlands - Germany

    • 20:45
      Euro Qualification

      Northern Ireland - Belarus

    • 20:45
      Euro Qualification

      Poland - Latvia

  • 25-03-2019

    • 18:00
      Euro Qualification

      Turkey - Moldova

    • 20:45
      Euro Qualification

      France - Iceland

    • 20:45
      Euro Qualification

      Montenegro - England

    • 20:45
      Euro Qualification

      Portugal - Serbia

  • 26-03-2019

    • 18:00
      Euro Qualification

      Armenia - Finland

    • 20:45
      Euro Qualification

      Malta - Spain

    • 20:45
      Euro Qualification

      Switzerland - Denmark

    • 20:45
      Euro Qualification

      Norway - Sweden

    • 20:45
      Euro Qualification

      Italy - Liechtenstein

    • 20:45
      Euro Qualification

      Republic of Ireland - Georgia

  • 30-03-2019

    • 18:30
      Eredivisie

      Willem II - Fortuna Sittard

    • 19:45
      Eredivisie

      Graafschap - Heracles

    • 20:45
      Eredivisie

      AZ - FC Groningen

  • 31-03-2019

    • 12:15
      Eredivisie

      NAC Breda - VVV-Venlo

    • 14:30
      Eredivisie

      FC Utrecht - Feyenoord

    • 16:45
      Eredivisie

      Ajax - PSV

  • 02-04-2019

    • 18:30
      Eredivisie

      Vitesse - AZ

    • 19:45
      Eredivisie

      Heracles - Willem II

    • 20:45
      Eredivisie

      FC Groningen - Graafschap

  • 03-04-2019

    • 20:45
      Eredivisie

      FC Emmen - Ajax

  • 04-04-2019

    • 18:30
      Eredivisie

      PSV - PEC Zwolle

    • 20:45
      Eredivisie

      Feyenoord - SC Heerenveen